DataLife Engine > Про нас
ДеМісТранс - ми здійснюємо продаж послуги з доставки продукції представленої на нашому сайті demistrans.com. Продукція продається лише з доставкою до клієнта у вказане ним місце. Ми економимо Ваш час з пошуку варіантів доставки товарів представлених на нашому сайті, а час як відомо – це гроші.

Доставка продукції здійснюється великотоннажними автомобілями, тому слід звертати увагу, по кожному виду товару, на мінімальні партії замовлення.
При замовленні продукції слід врахувати можливість вивантаження її на місці нашими автомобілями. Параметри автомобіля: висота - 3,7м, довжина 13,5м, ширина – 3м, необхідна висота для вивантаження – 5м.

Ціна за товар встановлюється лише з доставкою до зазначеного місця (тобто, ми продаємо послугу з доставки товару). Замовлення продукції здійснюється або на нашому сайті (детальнішу інформацію дивіться в вкладці «Контакти»).

Оскільки вартість доставки сьогодні дуже висока, і іноді навіть перевищує вартість самої продукції, то при замовленні необхідно чітко орієнтуватися де буде здійснюватися вивантаження товару (оцінити можливості заїзду/виїзду до площадки, її розміри тощо).

Можлива доставка по всій Україні окрім Криму та зони проведення АТО. Терміни виконання замовлення – до 5-ти діб з дати отримання замовлення.
Вернуться назад